ANASAYFA   HAKKINDA   MESUDİYE   RESTAURANT   PANSİYON   ULAŞIM   İLETİŞİM   GEZİLECEK YERLER 
 

 Hoppala ailesi bu yörenin en tanınmış,seçkin ailelerinden birisidir.Yıllardır turizm sektörünün içinde siz değerli misafirlere unutulmaz anılar yaşatıp sizleri de sıcak kanlı ve güler yüzlü tavırları ile kendi ailelerinin içine katmıştır. Mesudiye yöresinde konaklama ve restoran işletmeciliğini büyük bir titizlikle yürüten aile el ele verip her konuda misafirlerine burada tatil yapmanın neden bu kadar güzel ve zevkli olduğunu en iyi şekilde kanıtlamaktadırlar.

 Büyük otel deneyimi olan Salih Bey 1977'den beri Turizm'in içinden gelmekte ve yaz aylarında Marmaris, kış aylarında ise Uludağ'da çalışmıştır. Sevgin Hanımla tanıştıktan sonra kendi işletmelerini 1994 senesinde Hoppala Pansiyon ve Restaurant olarak açmışlardır. O günden bugüne aynı heyecanla siz değerli misafirlerine en iyi, en mükemmel ve kusursuz hizmeti sunmak için çabalıyorlardır. 2000 senesinde kızları Su dünyaya gelmiş ve şu anda activite işlerinden sorumludur.

 Tesisimizin Restaurant'ı bölgede yetişen bitkiler ve organik tarım ürünleri kullanılarak yapılan menülerle daha zengin bir hizmet vermektedir. Restaurantımız deniz kenarında yer almakta ve aynı zamanda pansiyon misafirlerine plaj hizmeti verilmektedir.

 

Anasayfa   Restaurant   Pansiyon   İletişim   Gezilecek Yerler             Copyright © 2012 Hoppala Pansiyon & Restaurant. Tüm Hakları Saklıdır.                                  Saygın Medya